Rychnovská studentská televize - Junior TV 2011-2012

Naše redakce funguje pod oficiální záštitou ministra kultury České republiky

Pro koho je Junior TV určena

Pro všechny kluky a holky od 10 do 26 let, kteří mají zájem prezentovat svoje názory a postoje na veřejnosti, zajímají se o dění ve svém okolí a chtějí ukázat jací jsou jejich vrstevníci a pokud možno nejsou na štíru s češtinou :-).

Co natáčíme

V současnosti natáčíme reportáže o zajímavých událostech v našem okolí (Rychnovsko, Orlickoústecko, Orlické hory).

Ve školním roce 2011-12 se těšíme na nové tváře. Dosud jsme každý měsíc vyráběli zpravodajskou relaci pro pořad Bedna.

Kde nás můžete vidět

Naše natočené zprávy i celé zpravodajství pořadu Bedna publikujeme na serveru ORLICKÝ.net a zároveň na serveru YouTube. Textové verze některých reportáží si můžete přečíst na tomtéž internetovém zpravodajském serveru. Naše zprávy a reportáže jsou také součástí internetového portálu České televize. V Rychnově nad Kněžnou vysíláme vybrané zprávy v rámci infokanálu na místní kabelovce.

Redakční rady

Redakční rady probíhají většinou v pondělí v TV studiu v budově Hypoteční banky (vedle OC Kněžna) v Rychnově nad Kněžnou dle domluvy od 14:00 do 16:00 hodin, pravidelnou účast ale nevyžadujeme. Točíme totiž tehdy, když se něco děje.

Příspěvek na činnost klubu za osobu je 250 Kč/pololetí. Neobsahuje pojištění proti úrazu. Přihlásit se můžeš pomocí formuláře v pravé části této stránky nebo na telefonu 608-829266. Zájemce o práci v klubu, který zajistí sponzorský dar pro o.s. ProJunior v minimální výši 1.000 Kč neplatí žádný příspěvek.

Začínáme 19. září 2011 [termín bude upřesněn], přihlásit se ale můžete kdykoliv v průběhu školního roku.

Rychnovská studentská televize funguje od roku 2004, navazuje ale na předchozí zájmový útvar zdejšího Domu dětí a mládeže, který zahájil svou činnost v roce 1998 a na konci roku 2004 svoji činnost ukončil. Vedle vlastní tvůrčí práce (viz ocenění na Junior filmu ve Dvoře Králové nad Labem, na soutěži amatérských filmařů Český Lvíček ve Svitavách nebo na festivalu Svěžíma očima v Liberci) členové studia zpracovávají různá dostupná publicistická a reportážní témata.

Mladí redaktoři, moderátoři a technici pracují s profesionální technikou v systému HDV. Každý, kdo má zájem o spolupráci s námi, může přijít se svým nápadem a připravit si, natočit si a také zpracovat svoji vlastní reportáž.

Aktuální počet přihlášek: 0

(aktualizováno 20.08.2011 8:00)

ON-LINE PŘIHLÁŠKA

Jméno a příjmení:

Ulice a č.p.:

Obec:


Váš e-mail:

Telefonní spojení:


Datum narození(dd.mm.rrrr):

Škola/zaměstnání:


Poznámka:


Antispam

Doplňte, prosím, správné slovo:

Skákal přes oves,
přes zelenou louku.


© ProJunior 2004 - 2011 [verze 20.08.2011]