Za tmy jel bez rozsvícených světel. Řídil pod vlivem drog nebo léků?
Autor textu: MP Jaroměř
| facebook
Včerejší noční služba začala pro Městskou policii Jaroměř zdařile. Hlídka MP si povšimla v ulici 5. května vozidla, které jelo bez světel. Řidič po spatření hlídky světla rozsvítil, nicméně styl jeho jízdy se hlídce nezdál a tak se rozhodla vozidlo zastavit.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Následně bylo zjištěno, že řidič není pod vlivem alkoholu. Nicméně se strážníkům nezdálo chování řidiče úplně normální a vyžádali si na místo příjezd hlídky obvodního oddělení Policie ČR, která se náhodou nacházela nedaleko, za účelem provedení testu na přítomnost jiných návykových látek. Tento test pak ukázal přítomnost amfetaminů. Muž sdělil, že je to důsledek požití léků, které mu předepsal lékař. Nebyl ale schopen říci jaký lékař a jaké léky. Celou věc si na místě převzala přítomná hlídka Policie ČR z Jaroměře.