Dvouleté dítě zavřelo matku na balkoně
V pondělí v dopoledních hodinách byla městská policie požádána policisty z místního obvodního oddělení o výjezd k mamince, kterou zavřelo na balkoně její dvouleté dítě.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Dítě po té co vstoupila matka na balkon zavřelo dveře a bohužel bylo natolik šikovné, že kličku balkonových dveří stáhlo dolů a matku tak na balkoně uvěznilo. Hlídka na místě zjistila, že není bezprostředně ohrožen život a zdraví a že matka své dítě uvnitř bytu vidí. Hlídka na místo přivolala posádku HZS Jaroměř, která musela odvrtat zámek vchodových dveří. Matka byla následně vysvobozena z balkonu. Maminka i dítě jsou v pořádku.