Jezdil po městě s vyřazeným autem. Sám měl řízení auta zakázané
Foto: ilustrační foto - Text: MP Jaroměř

Jezdil po městě s vyřazeným autem. Sám měl řízení auta zakázané

Město Jaroměř | 20.03.2015 | 11:11 | 1 min 2 min

Včera o půl desáté večer si dozorčí služba Městské policie Jaroměř povšimla na městském kamerovém systému vozidla (MKDS), které značnou rychlostí projelo Husovu ulici v Jaroměři a následně zaparkovalo na Náměstí ČSA. Vozidlu nesvítila koncová světla a nebylo vpředu opatřeno tabulkou s registrační značkou.

Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.

Dozorčí sledoval vozidlo na MKDS a po té co se opět rozjelo navedl k vozidlu hlídku strážníků, která vozidlo zastavila. Následně se ukázalo, že vozidlo je vyřazené z evidence a na silnici nemá co pohledávat. Lépe na tom nebyl ani řidič, který měl vyslovený zákaz řízení. Celá věc byla předána obvodnímu oddělení Policie ČR Jaroměř pro podezření ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.
Cover
Orlický CLUTCH ⚡

📍 Spot: Jaorměř
✍️ OG: Město Jaroměř
⚡ Views: 0

👀 TL;DR: SHRNUTÍ

20.03.2015 | 11:11
🔥 W 💀 L

Doporučené články