Osobák narazil do stromu
Jednotka SDH Kostelec nad Orlicí byla povolána k dopravní nehodě osobního vozidla, které narazilo do stromu. Po příjezdu bylo průzkumem zjištěno, že zraněná osoba již byla odvezena ZZS Královéhradeckého kraje k dalšímu ošetření.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Naše jednotka zajistila vozidlo proti požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování nehody PČR jsme uklidili komunikaci a vypomohli odtahové službě s naložením havarovaného vozidla,ů popisují zásah členové SDH na svém webu.
Okolnosti dopravní nehody jsou v šetření Policie ČR.