Osobák narazil do stromu

SDH | 14.01.2015 | 12:14 | 1 min 1 min

Jednotka SDH Kostelec nad Orlicí byla povolána k dopravní nehodě osobního vozidla, které narazilo do stromu. Po příjezdu bylo průzkumem zjištěno, že zraněná osoba již byla odvezena ZZS Královéhradeckého kraje k dalšímu ošetření.

Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.

"Naše jednotka zajistila vozidlo proti požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování nehody PČR jsme uklidili komunikaci a vypomohli odtahové službě s naložením havarovaného vozidla,ů popisují zásah členové SDH na svém webu. Okolnosti dopravní nehody jsou v šetření Policie ČR.

Fotogalerie

Autor fotografií: SDH Kostelec nad Orlicí
Cover
Orlický CLUTCH ⚡

📍 Spot: Borovnice
✍️ OG: SDH
⚡ Views: 0

👀 TL;DR: SHRNUTÍ

14.01.2015 | 12:14
🔥 W 💀 L

📸 Need pics, nebo se to nestalo

Doporučené články

Další zprávy z lokality Borovnice