Město Náchod hledá dva názvy pro nové minerálky, zkuste soutěžit a můžete vyhrát finanční hotovost
Autor textu: Nina Adolf/Martin Fletcher
Před měsícem získalo Město Náchod povolení Ministerstva zdravotnictví ČR k využívání přírodních léčivých zdrojů minerální vody a plynu jímaných vrty Běla a Jan.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
„Nic již tedy nebrání v cestě využít minerální vodu například k pitným kúrám či koupelím a stavba minerálkovodu, který přivede vodu z vrtů do pítek v Malých lázních, je nyní v plném proudu,“ upřesnil současný stav obnovy lázeňství v Náchodě místostarosta Jan Čtvrtečka.
Proto se nyní obracíme na širokou veřejnost - pomozte nám vybrat nové názvy pro dvě minerální vody, které z nových pítek v Náchodě-Bělovsi ochutnáme již na jaře příštího roku.
„Vrty už svá jména mají, teď chceme znát vaše tipy na názvy pro dvě minerální vody z nich vyvěrající. Společně píšeme historii a současně budoucnost náchodského lázeňství!,“ vyzývá k hlasování starosta Jan Birke.
Pište nám své tipy do 30. 9. 2018 na http://bit.ly/mineralkaznachoda! Vybereme dvě jména, jejichž autory čeká finanční odměnaJ