Letní pohár ČR desetiletého a jedenáctiletého žactva v plavání
O víkendu 13.-14. června 2015 se tři novoměstští plavci: Matěj Vrzáček, Filip Zákravský a Vít Vilímek zúčastnili letního MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY desetiletého žactva v Kopřivnici a jedenáctiletého žactva v Prostějově.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Nejlépe se vedlo Matěji Vrzáčkovi, který přivezl z MISTROVSTVÍ ČR v Kopřivnici hned 3 medaile – 1. místo vyplaval na trati 100 znak a 2 x 3. místo vyplaval na trati 50 kraul a 50 znak. Na MISTROVSTVÍ ČR měli naši plavci možnost poměřit své síly v každé disciplíně s dalšími 35 nejrychlejšími plavci z Východních Čech a Moravy.
VELKÁ GRATULACE VŠEM a těšíme se na zimní MISTROVSTVÍ ČR 2015.
Renata Šmejkalová