Dětský den s veganským občerstvením
Milé děti, rodiče a prarodiče, kamarádi, přijměte pozvání na tradiční dětský den v sobotu 20. června 2015 v Sudislavy nad Orlicí. Zahájení Dětského dne bude v 15:00 hodin soutěžními disciplínami pro děti (vše je velké překvapení, takže nic nemůžeme prozrazovat).
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Letošní novinkou bude bohaté občerstvení, které nám s láskou připraví veganští kamarádi Veronika a Michal z České Třebové.
Na ochutnávky dobrot srdečně zveme úplně všechny, nejenom milovníky veganského životního stylu.
Opravdu bude chutnat všem!
Za tým zastupitelstva obce starosta David Horáček