Jak se dělá rodokmen- přednáška Jiřího Šulce
Městské muzeum a galerie Hořice zve srdečně veřejnost na přednášku Jiřího Šulce Jak se dělá rodokmen, která proběhne v pondělí 2. března 2015 od 17 hod. v přednáškovém sále za knihovnou
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Zajímá vás historie vaší rodiny a neznáte jména svých pradědečků a prababiček, natož odkud a čím byli? Přijďte se poučit, jak a kde začít pátrat, nač můžete narazit a jak daleko do minulosti lze dojít.