Farmářské trhy tuto neděli 18. ledna
Farmářské trhy již 18. ledna od 10 do 14 hodin. Farmářské trhy na zámku v Doudlebách nad Orlicí se nyní budou konat i přes zimu každý měsíc, vždy v neděli ale pouze od 10:00 - 14:00 hod.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Všem návštěvníkům děkujeme za přízeň v roce 2014 a přejeme mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v roce 2015.
A jedeme dál, ať je zima nebo bláto v neděli 18. ledna 2015 pokračují farmářské trhy a jako vždy zde nakoupíte samé dobroty od našich farmářů a něco pěkného pro radost od našich řemeslníků.
Ohřát se můžete v zámecké kavárně při dobré kávě nebo čaji.
Těšíme se na Vás a na Vaší přízeň v tomto roce 2015.
správa zámku v Doudlebách nad Orlicí