Swingový festival na zámku - letos již popáté
Přijďte v sobotu 5. září 2015 do areálu Nového zámku v Kostelci nad Orlicí na další ročník swingového festivalu.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Ve 14 hodin ho zahájí vamberecká Pružná těla svými swingovými standardy a následně Vám swing, latin, jazz rock, funk i fusion nabídnou náchodští Jazz Generation. Sobotní odpoledne zakončí vystoupení kapely Down Beat Dixieland Band z Jeseníku. Občerstvení i zábava pro děti jsou zajištěny. Pro radost sobě i druhým si budete moci zakoupit výrobky z Chráněných dílen Kopeček. Přestávky můžete využít pro návštěvu Galerie Kinský a výstavy Zámecké imaginárium - 13 (ne)pokojů kosteleckého zámku.
Vstupenky zakoupíte na místě, stojí 100 Kč a pro děti je vstup zdarma.
Těšíme se na Vás.