Na křižovatce se srazila dvě osobní auta: Jednu osobu odvezli záchranáři, psa pohlídali hasiči
Hasičský záchranný sbor
|
17.05.2022 | 08:28
|
2 min
2 min
|
##nehody #stretdvouaut #orlickynetdoprava
0 lidí čte
Autor textu: Alena Žáková
| tisková zpráva
Rychnovští profesionální hasiči a místní dobrovolní hasiči vyjeli v sobotu ráno v 7:41 hodin do ulice Tylova k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Hasiči provedli na vozidlech protipožární opatření a odtáhli je mimo křižovatku.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Jednotka byla povolána k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Po příjezdu na místo události se dvě osoby nacházely mimo havarovaná vozidla včetně jednoho psa. Po provedení orientačního celkového vyšetření a naložení krčního límce byla na místo povolána posádka ZZS Královéhradeckého kraje, která si převzala do své péče jednu zraněnou osobu. Pro psa zraněné osoby byl zajištěn dozor do příjezdu rodinného příslušníka," popsali událost dobrovolní hasiči z Kostelce nad Orlicí.
Hasiči poté uklidili vozovku. "Na jednom z havarovaných vozidel jsme provedli protipožární opatření odpojením akumulátoru a ve spolupráci s požární stanicí Rychnov nad Kněžnou jsme zasypali uniklé provozní náplně. Po zadokumentování nehody Policií ČR jsme vozidlo odklidili z komunikace a provedli závěrečný úklid od trosek z havarovaných vozidel. Poté se jednotka vrátila zpět na svoji základnu," doplnili dobrovolní hasiči popis prací.