Dodávka sjela ze silnice. Hrozilo, že dojde k převrácení
Hasičský záchranný sbor
|
07.03.2022 | 09:23
|
1 min
1 min
|
##nehody #automimokomunikaci #orlickynetdoprava
0 lidí čte
Autor textu: Martina Götzová
| tisková zpráva
V pátek v 15:40 hodin došlo v Blešně na silnici I/11 k dopravní nehodě dodávky, která sjela bokem do příkopu. Vůz zůstal nakloněn a hrozil převrácením.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Na místo byli vysláni profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové a JSDH Třebechovice pod Orebem. Hasiči nakloněnou dodávku stabilizovali a zajistili proti dalšímu pohybu. Velitel zásahu povolal dále vyprošťovací automobil z centrální stanice, pomocí jeřábu pak dostali auto zpět na silnici.