Jedno auto skončilo na střeše, další dvě uprostřed křižovatky
Hasičský záchranný sbor
|
20.11.2018 | 09:31
|
1 min
2 min
|
##nehody #stretdvouaut #orlickynetdoprava
0 lidí čte
Autor textu: Martina Götzová
| tisková zpráva
V pátek 16. listopadu v 6:51 hodin profesionální rychnovští hasiči odstraňovali následky dopravní nehody, která se stala v Soukenické ulici. Havaroval zde osobní automobil, který se při nehodě převrátil na střechu.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Při nehodě nebyl nikdo zraněn, mezi cestujícími byly i děti, které odměnili hasiči za statečnost hračkou dráčkem Záchranáčkem. Jednotka po zadokumentování převrátila vůz zpět na kola a předala místo zásahu policii.
V Jiráskově ulici v 15:29 došlo ke střetu dvou osobních automobilů, při kterém se zranila jedna osoba. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou. Pacienta si převzali do péče záchranáři a transportovali jej do nemocnice. Hasiči místo události zajistili a následně odstranili následky nehody.