Kdo řídil?
Někdo s osobákem narazil do unimo buňky. Z místa pak odešel i s espézetkou
V pátek 17. dubna v 6.10 hodin zasahovali profesionální hasiči ze stanice v Králíkách v Dolní Moravě, kde havaroval automobil, který skončil mimo komunikaci a narazil do UNIMO buňky
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Jednotka hasičů provedla protipožární opatření, odpojila akumulátor a zajistila unikající kapaliny z vozidla,“ řekl velitel zásahu Josef Nosek. U vozidla se nikdo nenacházel a nebyla na místě ani registrační značka. Případ vyšetřují policisté.