Vozidlo dostal zpět na silnici jeřáb
Auto skončilo ve škarpě, řidič z místa prý utekl
K nehodě osobního vozu Škoda do Vraclavi vyjížděli v sobotu v 21.43 hodin profesionální hasiči z Vysokého Mýta. Automobil sjel do suchého koryta vodoteče.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Posádku měly tvořit čtyři osoby. Na místě se nacházely pouze tři. Řidič z místa nehody utek a pátrat po něm začali policisté. Posádka zdravotnické záchranné služby převezla do nemocnice jednu osobu. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru i úniku provozních náplní. Po zadokumentování nehody policisty, byl automobil vyproštěn pomocí jeřábu. Odstraňování následků nehody trvalo až do 01.41 hodin.