Autobus skončil v příkopu. Sedm cestujících v něm zůstalo uvězněno
Na silnici za Litomyšl směrem na Němčice vyjížděly v neděli 8. února v 10.41 hodin dvě hasičské jednotky ze Svitav a Litomyšle. V příkopu zde skončil autobus. Zůstal nakloněný na boku a sedm cestujících v něm zůstalo uvězněno.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Hasiči ihned po příjezdu museli odkopat krajnici, aby otevřeli dveře. Hasiči poté uvězněné pasažéry vysvobodili. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Prázdný autobus byl vyproštěn hasičským jeřábem. Událost ze strany hasičů byla ukončena v 13.20 hodin.