Hradec Králové v pohotovosti: Na zápas s Beşiktaşem dohlédnou stovky policistů, řidiče čekají velké dopravní komplikace

Policie ČR | 06.08.2026 | 13:30 | 2 min 3 min | #fotbalpodlizatky

V souvislosti s konáním fotbalového utkání s tureckým celkem Beşiktaş JK, které se uskuteční dnes od 19 hodin ve FINEP aréně, se policisté zaměří na dohled nad veřejným pořádkem a cílit budou i na bezpečnost v dopravě. Potřebný počet policistů z pořádkové, kriminální, cizinecké či dopravní služby, bude společně se strážníky Městské policie Hradec Králové dohlížet na veřejný pořádek, nejen v místě konání fotbalového zápasu, ale také v jeho širším okolí.

Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.

TL;DR Shrnutí

  • Zápas FC Hradec Králové vs. Beşiktaş JK (6. 8. 2026 od 19:00) doprovází rozsáhlá bezpečnostní a dopravní opatření.
  • Na pořádek dohlédnou posílené policejní složky včetně antikonfliktního týmu. Dopravu výrazně zkomplikují opravy Malšovického mostu a okolí nadjezdu.
  • Policisté očekávají tvorbu kolon a apelují na fanoušky, aby využili městskou hromadnou dopravu a dorazili s včasným předstihem.

Protiprávní jednání páchaná přímo na fotbalovém stadionu policistům pomáhají dokumentovat a následně řešit kamery umístěné přímo v prostorách fotbalového stadionu. V těsném kontaktu jsou rovněž s pořadateli a bezpečnostní službou a v případě potřeby budou reagovat na aktuální situaci.

„V novém multifunkčním svatostánku je bezpečnost zajištěna. Tento jasný vzkaz chce FC Hradec Králové poslat všem příznivcům, kteří do nové arény na břehu řeky Orlice dorazí. Zdejší kamerový systém dokáže s jistotou identifikovat každého člověka na stadionu. Vždy proto dodržujte návštěvní řád,” uvádí se v prohlášení FC Hradec Králové směrem k divákům.

Monitorovat situaci budou po celou dobu i policisté z antikonfliktního týmu, v hledáčku policistů bude nejen příjezd fanoušků a jejich příchod na stadion, ale také jejich následný odjezd.

Kompliace v dopravě kvůli rozkopanému městskému okruhu

V souvislosti s opravami komunikací v okolí arény policisté upozorňují občany, návštěvníky metropole a zejména motoristy na možná dopravní omezení, která je v místě konání čekají. Dbejte proto nejen pokynů policistů, strážníků ale i pořadatelů. Dopravní situaci mohou výrazně ovlivnit aktuální stavební práce v lokalitě. Rekonstrukce malšovického mostu znamená svedení dopravy jedním jízdním pruhem řízeným světelnou signalizací. Další komplikace mohou nastat v souvislosti s opravami komunikace v prostoru nadjezdu v Malšovicích, které omezují možnosti příjezdu ke stadionu. Řidiči musí počítat s tvorbou kolon, zejména v době příjezdu před utkáním a následně po jeho skončení. Policisté budou dopravu průběžně monitorovat a v případě potřeby přijmou operativní opatření ke zvýšení její plynulosti. Přesto nelze vyloučit delší čekací doby.

Návštěvníkům doporučujeme využít v maximální možné míře městskou hromadnou dopravu.

Cover
Orlický CLUTCH ⚡

📍 Spot: Hradec Králové
✍️ OG: Policie ČR
⚡ Views: 0

👀 TL;DR: SHRNUTÍ

06.08.2026 | 13:30
🔥 W 💀 L

Doporučené články

Další zprávy z lokality Hradec Králové

Noční potyčka na koncertu v centru města skončila zraněním. Policie pátrá po útočníkovi i svědcích

11.08.2026 | 14:44

Světový Ironman 70.3 míří do Hradce Králové: Policie chystá rozsáhlá opatření a spouští dopravní infolinku

11.08.2026 | 12:30

Rychlá reakce i defibrilátor v akci: Hradečtí strážníci během jediného týdne třikrát zachraňovali lidské životy

10.08.2026 | 13:40

Slončík dvakrát udeřil. Hradec udolal houževnatý Baník

10.08.2026 | 10:10

Votroci favorita potrápili. Beşiktaş urval výhru 1:0

07.08.2026 | 08:20

Na Miletě město otevřelo další podchody, zprovoznilo zastávky MHD a napojilo malou Miletu

05.08.2026 | 07:53

Podezření na vysoce nakažlivou nemoc se neprokázalo: Pacientka zamířila do Prahy, vzorky prověřila laboratoř v Berlíně

02.08.2026 | 08:19

Sportovní areál ve Farářství má nové LED osvětlení: Šetří energii i okolní zástavbu

01.08.2026 | 13:13

Hradec otočil bitvu s Tromso a vyzve slavný Beşiktaş

31.07.2026 | 09:26

V Hradci Králové nechala matka v zamčeném autě tři malé děti. Nejstarší chlapec se snažil vůz nastartovat

31.07.2026 | 07:19

Policie k podvodu za 46 milionů: Zaměstnankyně byla obětí sofistikované legendy a nebyla napojena na pachatele

29.07.2026 | 09:24

Hradec Králové bude hostit víkendový cyklistický festival, na start se postaví profesionálové i amatéři

29.07.2026 | 08:15

Tři nové studijní programy na univerzitě. Vedle politologie také ošetřovatelství a zdravotnické technologie

28.07.2026 | 13:34

Včelí poplach v centru města: Roj obsadil strom, část náměstí 28. října obehnala páska

28.07.2026 | 11:54

Na příjezdu do města se řidič Cupry řítil rychlostí 190 km/h, na místě přišel o řidičák

28.07.2026 | 09:38

Podivuhodný jazzový výlet v Hradci Králové: Festival Jazz Goes to Town odtajnil program 32. ročníku

27.07.2026 | 09:55

Ředitelka Správy nemovitostí po ztrátě 46 milionů rezignovala. Skandál hýbe bezpečnostními standardy hradecké radnice

25.07.2026 | 09:19

Votroci po 31 letech šokovali Evropu, v Tromsö slavili výhru 1:0 díky sólu Van Burena

24.07.2026 | 09:21

Noční požár balkónu v Hradci Králové způsobil stotisícovou škodu, zavinila ho nedbalost při kouření

23.07.2026 | 13:27

„Peníze na svačinu” končily u dealera: Mladík prodával marihuanu dětem mladším 15 let

23.07.2026 | 10:01

Zaměstnanec městské firmy naletěl falešným policistům. Z účtů organizace jim poslal 46 milionů

22.07.2026 | 07:29

Zelená oáza u křižovatky Mileta: První etapa nového parku vznikne nejpozději na jaře, zaplatí ji investor Kauflandu

20.07.2026 | 12:30

Hradecký Hučák láká na prázdninovou pátračku. Děti se zdarma seznámí s výrobou elektřiny

20.07.2026 | 08:12

Nekonečná úřední válka končí: Škola v Malšově Lhotě je konečně zkolaudována, děti v září zasednou do nového

19.07.2026 | 09:52

Rekonstrukce ulice Československé armády je hotova s velkým předstihem, doprava tu bude moci proudit už od dnešního dne

18.07.2026 | 06:00