Policie na Rychnovsku zahájila kampaň "Vidíš mě?"
Cyklostezka v Častolovicích u Orsilu, silnice v Lípě nad Orlicí a cyklostezka v Albrechticích nad Orlicí. Na těchto komunikacích se minulý týden objevila hlídka dopravních policistů spolu s preventistkou a seznamovala cyklisty s prázdninovou preventivní kampaní Policie ČR Královéhradeckého kraje „Vidíš mě?“.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Na třech stanovištích předávala hlídka cyklistům a chodcům kromě informací o tom, jak jezdit bezpečně a aktivně si chránit svoje zdraví, i samonavíjecí reflexní pásky, reflexní tyčky do výpletu kol a reflexní taháčky na zip. Policisté oslovili dospělé i dětské účastníky silničního provozu. Odezva byla ve všech případech pozitivní," uvedla k akci Alena Kacálková z rychnovské policie.
Tato akce bude na Rychnovsku během léta pokračovat, policisté se vypraví zase na jiná místa svého regionu.