Zajímaly ho všechny značky, nebyl vybíravý
Zloděj šel jen po cigaretách
Bezpečnostní agentura přijala v pondělí 30. března v časných ranních hodinách signál o násilném vniknutí do jednoho objektu v obci. Při příjezdu na místo nikoho nezastihli, ale bylo zřejmé, že se někdo vloupal do prodejny tabáku. Proto zavolali pracovníci agentury na linku 158.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Policisté šetřením zjistili, že skutečně násilím do prodejny vnikl neznámý pachatel a odcizil cigarety. Inventura prokázala škodu více než 15 tisíc korun a na poškozeném okně vznikla škoda přesahující dva tisíce korun. Případ šetří policisté z Kostelce nad Orlicí.