Policisté žádají o pomoc svědky události
Nevíte, kdo odvezl mladou dívku do nemocnice?
Ve čtvrtek 19. března došlo okolo 17té hodiny v České Třebové, na kruhovém objezdu ul. náměstí Jana Pernera - Nádraždní - výjezd na ul. Sadové k pádu 14ti leté cyklistky z kola.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Zda dívka pouze upadla nebo došlo ke střetu s jiným vozidlem policisté prověřují a žádají případné svědky události, aby se ozvali. Po pádu z kola neznámý řidič naložil dívku do auta a odvezl jí do nemocnice v Ústí nad Orlicí. I po této osobě pátrají.
"Kdokoliv by mohl přispět k objasnění skutečností důležitých pro naše další šetření, ať se neprodleně ozve na linku 158. Děkujeme," požádala o spolupráci mluvčí policie Markéta Janovská.