Střet auta se stromem. Policisté se ptají, stál za nehodou alkohol?
Bohužel stále častěji řeší dopravní policisté nehody, za kterými stál alkohol. O jedné z posledních jsme vás informovali také včera. Výjimkou nebyl ani včerejší střet řidičky osobního vozidla značky Fiat Bravo se stromem na Vysokomýtsku.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Na silnici III. třídy číslo 35722 v katastru obce Libecina dvaadvacetiletá žena pravděpodobně ve stavu vylučující způsobilost nezvládla řízení a zadní částí vozu narazila do kmene stromu. Na místo přivolaní policisté provedli odborné měření na přítomnost alkoholu v dechu, s naměřenou hodnotou 1,88 promile.
Řidičský průkaz nemohl být ženě zadržen, protože jej na výzvu nepředložila. Ve věci byly zahájeny úkony v trestním řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.