Ohlédnutí za Městskými slavnostmi
Ve dnech 4. až 6. září se ve Vysokém Mýtě uskutečnily tradiční Městské slavnosti. V rámci slavností v pátek 4. září proběhl koncert Litomyšlského symfonického orchestru a studentské slavnosti GymJam.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Bohatý program byl jak na náměstí Přemysla Otakara II., tak v Amfiteátru M-klubu. Po oficiálním zahájení Městských slavností, které proběhlo na náměstí Přemysla Otakara II. v sobotu 5. září, vystoupil pěvecký sbor Otakar, následoval koncert Jaroslava Uhlíře s kapelou, poté zahrály další hudební skupiny z parnerských měst z Polska a Německa. Program na náměstí vyvrcholil koncertem Janka Ledeckého.