Snowbordové závody Street Fighters 2010
Občanské sdružení Na Kolenou ve spolupráci s Městským úřadem v Novém Městě nad Metují uspořádalo netradiční snowboardové závody, které se konaly 16. října naproti zdejší základní škole Malecí.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Závod byl ojedinělý tím, že probíhal na schodišti se zábradlím, které je běžně užíváno. Avšak v den závodu se právě na tomto zábradlí střetli nejlepší snowboardisté.
Desítka závodníků bojovala o finanční hotovost 10 tisíc korun a další věcné ceny v hodnotě 30 tisíc. Závod přišlo zhlédnout na dvě stovky diváků. Na prkně zářili závodníci jako je David Čonka nebo Štěpán Rakos.
Tři nejlepší Street Fighteři:
1. Martin "Kolda" Kolařík
2. Štěpán "Roko" Rokos
3. David "Čonkstr" Čonka
Best trick: Ondřej Kozák
Názory a podněty uvedené v diskusním fóru nejsou moderovány. Orlický.net neodpovídá za jejich obsah, vyhrazuje si právo odstranit materiály, které hrubě urážejí lidskou důstojnost nebo porušují platné zákony. Stejně tak budou vymazány odkazy, které diskusní fórum zneužívají pro reklamní, propagační a propagandistické účely.
