Pro závodní nadšence, rodiny s dětmi, ale i širokou veřejnost!
Zanedlouho odstartuje 4. ročník Rallye Šmídl
Středisko volného času, Animo, Žamberk společně s generálním partnerem firmou Šmídl s.r.o. a městem Žamberk zve nejen automobilové fanoušky, ale také rodiny s dětmi na 4. ročník RALLYE ŠMÍDL, který se koná v sobotu 25. dubna 2015.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Akce je každoročně pořádána v rámci dubna – měsíce bezpečnosti a jedná se o amatérskou automobilovou orientační soutěž, která se jede za běžného silničního provozu. Rallye Šmídl je letos rozdělena do tří kategorií: tradičně se pojedou kategorie „Hobby“ a “Family“, z čehož první je zaměřena pro automobilové nadšence a druhá pro pobavení rodin s dětmi. V tomto roce je (pro Žamberk nově) zařazena také kategorie pro posádky, které se tímto sportem zabývají nebo zabývaly někdy dříve, zařazená do kalendáře „Shell Cup“.
Na odpolední doprovodný program je srdečně zvána také široká veřejnost, která se neúčastní soutěže. Bude se konat od 14:30 hodin v areálu firmy Šmídl a vstup je zdarma. Těšit se můžete například na jízdu na koloběžkách, malování na obličej, střelbu ze vzduchovky, simulaci dopravní nehody, představení složek integrovaného záchranného systému, deskové hry, výtvarnou dílnu, taneční vystoupení nebo úspěšné šlapací moskviče. Za hezkého počasí si děti budou moci zařádit v pěně (náhradní oblečení s sebou...). Po celé odpoledne si budete moci vychutnat skvělé občerstvení, zhlédnout taneční vystoupení a v podvečer zahraje kapela Divokj Bill revival. Moderátorkou letošní Rallye Šmídl je Jana Doleželová, Miss ČR roku 2004.
Více informací naleznete na www.smidl.cz nebo www.animo.zamberk.cz.