Muž zemřel na zastávce
Ve čtvrtek v dopoledních hodinách byl ohlášen nález těla muže na železniční zastávce v Častolovicích. Na místo události vyjeli záchranáři spolu s policii a kriminalisty.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Nález těla oznámila osoba z projíždějícího vlaku. "Jednalo se o muže ročník 1955, u kterého na lavičce došlo k náhlému úmrtí," sdělila serveru Orlický.net rychnovská policejní mluvčí Alena Kacálková. Okolnosti úmrtí jsou v šetření kriminalistů. Podle policie se informace, které se objevily v souvislosti s událostí na internetu nezakládají na pravdě.