Mírové náměstí opět zdobí vánoční smrk
V úterý 24. listopadu se Mírové náměstí v Ústí nad Orlicí dočkalo stavění letošního vánočního stromu. Odhadem 80 let starý a 24 metrů vysoký smrk pichlavý pochází od dárce z ulice Čs. armády.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Strom, který má po odřezání a upravení necelých 13 metrů váží přes 2 tuny. Následovat bude instalace osvětlení a na slavnostní rozsvícení stromu se můžeme těšit v neděli 29. listopadu, kdy bude na Mírovém náměstí od 14 hodin bohatý program.