Ohlédnutí za čtvrtým dnem Města v pohybu
Čtvrtek 4. června opět lákal na pestrý program akce Město v pohybu 2015. Běžel se štafetový běh základních škol, hrál se nohejbalového turnaje pro veřejnost, plavala se štafeta základních škol nebo turnaj ve stolním tenisu.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
V odpoledním programu na Mírovém náměstí vystoupil Stacionář, Vocal Strings ZUŠ, modely svých studentů představila módní přehlídka SŠUP a další. Ve večerním programu vystoupila original banjo punk future jazz kántry kapela "POLETÍME?" a večer zakončil ROMAN VOJTEK & Fantastic 80 ́s.