Obrazem
Andrlák na nový rok zdolalo přes 800 lidí
Klub českých turistů v Ústí nad Orlicí uspořádal již 16. ročník Novoročního výstupu na Andrlův chlum.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Po bujarých silvestrovských oslavách a po namrzlých cestách dorazilo na vrchol "Andrláků" více jak 8 stovek pěších a cyklistů v průběhu celého čtvrtka. Tato tradiční akce se každoročně těší velkému zájmu.