Boj o legalizaci černé stavby společnosti CTP v Hradci Králové pokračuje dál
Autor textu: Jiří Fremuth
Společnost CTP nevzdává boj o legalizaci dvojice hal, které bez stavebního povolení rozestavěla na okraji Hradce Králové. Firma požádala o dodatečnou legalizaci a těsně před rozhodnutím předložila stavebnímu úřadu další žádost - tentokrát chce řízení přerušit na celých dvanáct měsíců.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Firmě chybí souhlas magistrátu s využitím pozemků města k přístupu na stavbu. Proto chce, aby stavební úřad řízení o dodatečném povolení stavby přerušil. Rozhodnutí o přerušení řízení o dodatečném povolení hal společnosti CTP je teď na stavebním úřadu. Podrobnosti v reportáži Jiřího Fremutha.
Článek v úplném znění naleznete na portálu Českého rozhlasu Hradec Králové.