Muž nechal v autě závěť a odešel. Ráno našli jeho tělo v kolejišti
Foto: ilustrační foto

Muž nechal v autě závěť a odešel. Ráno našli jeho tělo v kolejišti

Dave Ruppert | 04.10.2015 | 13:36 | 2 min 2 min | ##smrt

Muž nechal v autě závěť a odešel. Ráno našli jeho tělo v kolejišti: Luková - Smutný konec má policejní pátrání po 48letém cizinci, který v sobotu večer odešel z návštěvy v Lukové a v autě po sobě nechal závěť. S velkou mírou pravděpodobnosti bylo jeho tělo nalezeno dnes dopoledne v kolejišti nedalekého železničního koridoru.

Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.

"Včera kolem 20:30 přišla žena na obvodní oddělení oznámit, že pohřešuje svého manžela, s kterým byla na návštěvě v obci Luková. V autě našla závěť. Policisté pátrali v okolí, na místo byl přivolán také policejní vrtulník s termovizí. Osoba nebyla nalezena, v pátrání jsme pokračovali ráno. O hodinu později oznámil pracovník ČD na tísňovou linku nález mrtvého muže v kolejišti v Lukové," uvedla mluvčí policie Hana Kaizarová. "Došlo k devastujícímu poranění hlavy, proto byla nařízena soudní pitva. Podle oblečení a průkazu totožnosti by se mělo jednat o pohřešovaného muže," dodala mluvčí. Případ je nadále v šetření orlickoústeckých policistů.
Cover
Orlický CLUTCH ⚡

📍 Spot: Luková
✍️ OG: Dave Ruppert
⚡ Views: 0

👀 TL;DR: SHRNUTÍ

04.10.2015 | 13:36
🔥 W 💀 L

Doporučené články

Další zprávy z lokality Luková