Muž nechal v autě závěť a odešel. Ráno našli jeho tělo v kolejišti
Muž nechal v autě závěť a odešel. Ráno našli jeho tělo v kolejišti: Luková - Smutný konec má policejní pátrání po 48letém cizinci, který v sobotu večer odešel z návštěvy v Lukové a v autě po sobě nechal závěť. S velkou mírou pravděpodobnosti bylo jeho tělo nalezeno dnes dopoledne v kolejišti nedalekého železničního koridoru.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Včera kolem 20:30 přišla žena na obvodní oddělení oznámit, že pohřešuje svého manžela, s kterým byla na návštěvě v obci Luková. V autě našla závěť. Policisté pátrali v okolí, na místo byl přivolán také policejní vrtulník s termovizí. Osoba nebyla nalezena, v pátrání jsme pokračovali ráno. O hodinu později oznámil pracovník ČD na tísňovou linku nález mrtvého muže v kolejišti v Lukové," uvedla mluvčí policie Hana Kaizarová. "Došlo k devastujícímu poranění hlavy, proto byla nařízena soudní pitva. Podle oblečení a průkazu totožnosti by se mělo jednat o pohřešovaného muže," dodala mluvčí.
Případ je nadále v šetření orlickoústeckých policistů.