Kostelečtí softballisté bojovali proti reprezentaci Indonésie
Ve čtvrtek 23. dubna se v Praze na softballovém hřišti Radotín SK představila juniorská reprezentace ČR. Mladí hráči nastoupili v dvojzápasu proti reprezentačnímu výběru mužů Indonésie.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Asijská reprezentace se v České republice připravuje na MS v kanadském Saskatoonu. V dresech ČR nastoupili i kostelečtí softballisté Jan Cabalka, Matěj Jedlička, Dominik Müller, Šimon Urbánek (všichni zadní pole), Michal Preclík (nadhoz) a Martin Zakouřil (cather).
Čeští junioři byli pro tým Indonésie rovnocenným soupeřem, ale v průběhu obou zápasů se projevila větší zkušenost i fyzická zdatnost soupeře a junioři oba zápasy prohráli. Výsledek však nebyl důležitý, důležité bylo nastoupit proti silnému soupeři, zvládnout hru psychicky a načerpat nové herní zkušenosti pro souboje s týmy juniorské kategorie.
Mezinárodní softballové utkání navštívil i velvyslanec Indonéské republiky v ČR - pan Dr. Aulia A. Rachman, který fandil společně s doprovodem indonéského týmu.