Silničáři budou opravovat průtah obcí, diskutovat se o tom bude na besedě
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje na příští měsíce opravu průtahu obcí na silnici I/11 v Masarykově ulici. Na posledním zasedání zastupitelstva informace zazněla jen na okraj, podrobnosti by se měli dozvědět obyvatelé na dnešní besedě s vedením městyse.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"ŘSD zadalo zpracování projektové dokumentace na opravu silnice I/11 v průtahu Častolovic. S představiteli městyse byl projednáván rozsah a způsob opravy. Opravu předpokládáme zahájit ihned po vydání příslušných povolení a zrealizovat ji v letošním roce," sdělila 17. února portálu Orlický.net mluvčí ŘSD Nina Ledvinová.
Dnes od 18 hodin se v Hospodě na hřišti koná veřejná beseda spojená s projekcí. Témat je hned několik. Vedle informací k rekonstrukci silnice I/11 by se občané měli dozvědět podrobnosti k možným variantám obchvatu obce či bezpečnostní situaci v Sokolské ulici.