Mladík vylétl s felicií ze silnice, nehodu nepřežil
Lanškrounsko - Tragicky skončila pondělní dopravní nehoda, kdy mladý nezkušený řidič zřejmě kvůli vysoké rychlosti vylétl s autem ze silnice a havaroval. Ve zdemolovaném autě cestovali tři lidé, řidič nehodu nepřežil.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Nehoda se udála v pondělí krátce po deváté hodině večer u Nepomuk mezi Lanškrounem a Horní Čermnou. "Devatenáctiletý řidič felicie s největší pravděpodobností důsledkem nepřiměřené rychlosti nezvládl při projíždění pravotočivé zatáčky řízení a vyjel mimo vozovku, kde zavadil o svodidlo. Vůz se tak dostal do smyku a vyjel mimo vozovku, kde se převrátil přes střechu," popsala nehodu mluvčí orlickoústeckých policistů Eva Sichrová.
Posádku museli ze zdemolovaného vozu vyprostit až hasiči, kteří na místo nehody okamžitě vyjeli. "Mladý řidič ale vážným zraněním na místě podlehl, spolujezdkyně na předním sedadle byla zraněna lehce, další spolujezdec těžce. Nehodou se policisté nadále zabývají," doplnila mluvčí smutný výčet následků nehody.