Zima ještě nepřišla, namrzlé silnice se už ale vyskytují
Orlické hory - O tom, že mohou být silnice v noci a v ranních hodinách namrzlé, se v pátek přesvědčila řidička Škody Favorit. Při cestě z hor do okresního města totiž nezvládla řízení na namrzlé silnici a skončila převrácená v příkopu, navíc opřená o sloup elektrického vedení.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Třiapadesátiletá řidička z Liberka jela ve směru na Městskou Habrovou a při projíždění pravotočivé zatáčky za obcí Jaroslav nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem a hlavně stavu a povaze namrzlé vozovky, s vozidlem dostala smyk, který nabyla schopna zvládnout a s vozidlem havarovala vpravo v silničním příkopě, kde se s vozidlem převrátila na pravý bok a následně narazila do sloupu elektrického vedení, který se nárazem vyvrátil," popsal nehodu policejní mluvčí Pavel Vymetálek.
Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob, alkohol byl na místě dopravní nehody u řidičky vyloučen dechovou zkouškou. Škodu policisté vyčíslili na 10 tisíc korun.