Rychnovští bodovali v badmintonovém turnaji
Autor textu: Tomáš Hynek
| tisková zpráva
V sobotu 7. listopadu se v badmintonové hale hradeckého Montasu konal oblastní pohár v badmintonu pro věkové kategorie U15 a U19. Několik hráčů uspělo.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
V mladší kategorii byl nejúspěšnější zástupce rychnovského oddílu Honza Blažek, který se blýskl 2. místem v mixu společně s Veronikou Veselou (Lanškroun), 3. místem ve čtyřhře společně Filipem Pavlíčkem a nakonec přidal i 4. místo ve dvouhře chlapců.
Ve čtyřhře chlapců velmi příjemně překvapila finálová účast dvou Ondrů - Kaliny a Viesnera (oba stále ještě patří do věkové kategorie U13). Zejména pak semifinálové vítězství nad pardubickou dvojicí Janoušek, Ehm si určitě budou kluci dlouho pamatovat.
V juniorské kategorii U19 dosáhl na největší úspěch Filip Sedláček. V mixu, společně se spoluhráčkou Pavlínou Krpatovou (Sokol Pardubice), s přehledem potvrdili svoji pozici nasazených jedniček a celý turnaj vyhráli. Odměnou jim je zároveň i právo účasti na turnaji Mistrovství ČR.
Za úspěch dalších rychnovských hráčů určitě lze považovat i 3. místo Vítka Kaliny a Tomáše Hynka ve čtyřhře a 4. místo Tomáše Hynka ve dvouhře.
Kategorie U15:
Jan Blažek; Ondřej Kalina ; Filip Pavlíček; Ondřej Viesner; Adam Nyč; Daniel Ret; Jakub Vladík;
Kategorie U19:
Filip Sedláček; Vít Kalina; Tomáš Hynek; Matěj Viesner; David Csibri; Bára Tichá; Michaela Cvejnová; Anna Danielová