Orfilmfest 2015 už zítra
Autor textu: Lenka Vilímková
V sobotu od 15.00 hodin proběhne v kině v Jablonném nad Orlicí již čtvrtý ročník festivalu regionálních filmů ORFILMfest. Stejně jako v předchozích letech uvidí diváci soutěžní filmy od tvůrců z podhůří Orlických hor.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
"Filmy zhodnotí odborná porota a udělena bude i cena diváka. V rámci festivalu proběhne premiéra nesoutěžního filmu o jablonském masopustním veselí s názvem «V Jablonném? Tam to žije!» Celý program festivalu hudebně doprovodí místní kapela Docenti," uvedl člen organizačního štábu Miloš Štěpán.