Orlické dialogy
Mají na radnici zájem o výstavbu bytů a domů ve městě?
V městské části Nová Sibiř - východ vybudovala společnost Nová Sibiř s.r.o. základní technickou vybavenost k šestnácti parcelám pro rodinné domy a nyní ji chce za symbolickou cenu převést do vlastnictví Města Rychnov nad Kněžnou. To však tento převod odmítá. Svůj pohled na věc zveřejnil jednatel této společnosti Jiří Zatloukal.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Názory a podněty uvedené v diskusním fóru nejsou moderovány. Orlický.net neodpovídá za jejich obsah, vyhrazuje si právo odstranit materiály, které hrubě urážejí lidskou důstojnost nebo porušují platné zákony. Stejně tak budou vymazány odkazy, které diskusní fórum zneužívají pro reklamní, propagační a propagandistické účely.