Rarášci se pustili do boje o důležité bodíky
Poslední dubnový víkend se tři týmy ze Psí školy Rarášek vydaly do Děčína, kde se konal první ze série tří kvalifikačních závodů. Závodníci zde bojují o důležité body pro účast na Mistrovství republiky, Evropský pohár, Mezinárodní mistrovství světa psů bez PP a v neposlední řadě na Mistrovsví světa.
Nemůžete číst? Pusťte si audio.
Ideální na cesty autem nebo při práci.
Na ne zcela jednoduchých tratích výkony téměř čtyřset závodníků prověřili čtyři české a jeden finský rozhodčí. V kategorii large (velcí psi) nás v konkurenci 190ti týmů reprezentovala Eva Kočnarová hned se dvěma svými borderkoliemi - Brownstorm a Lentilkou Dajavera. V kategorii small (malí psi) byla konkurence menší a mezi 110ti závodníky se o co nejlepší výkony snažila Lucie Bočková s parson russel teriérkou Alissou z Bukovských lesů. Mezi týmy v kategorii medium (střední psi) jsme svého zástupce neměli. Nejlépe se na parkurech dařilo Evě s Lentilkou, které si z Děčína přivezly hned dvě třetí místa a víkendový závod v celkovém součtu ve své kategorii vyhrály. První bodíky jsou tedy „doma“ a budeme držet pěsti do dalších kvalifikačních závodů, které budou za měsíc, tentokrát v Kroměříži.