15.04.2021 08:10
HZS
Zpravodajství
krimi
Zobrazeno
2993x
|
Že se s námi zima ještě nerozloučila, to je vidět hlavně na horách a místních komunikacích. Hasiči v Orlických horách pomáhali s vyproštěním zapadlého autobusu na silnici vedoucí k Masarykově chatě na Šerlich.
Hasiči v úterý ráno pomáhali s vyproštěním autobusu, který uvízl na silnici vedoucí od Deštného v Orlických horách k Masarykově chatě na Šerlich. Komunikace byla v místě obtížně sjízdná, autobus zůstal stát napříč, blokoval průjezd vozovkou a nemohl sám vyjet.
Na místě byli profesionální hasiči z Dobrušky, ze stanice Rychnov nad Kněžnou vyjel vyprošťovací automobil, dále pomohli i dobrovolní hasiči z Deštného v Orlických horách a vyprošťovací traktor dobrovolné jednotky z Orlického Záhoří. Po 9. hodině se podařilo autobus uvolnit a komunikaci zprůjezdnit, místem projely sypače. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči spolupracovali na místě s policií, která odkláněla dopravu.
|